Pizza Delivery

0.2
oy
0

Bir pizza teslim etmek hiç bu kadar korkutucu olmamıştı

115k

Bu uygulamayı oyla

Pizza Delivery, pizza dağıtmanın hayatının en kötü işi olduğunu kanıtlayan bir pizza dağıtıcısını kontrol ettiğiniz birinci şahıs bir korku macera oyunudur.

Teslimat adresine ulaşmanızla birlikte, içeriden bir ses size içeriye girmenizi ve pizzayı içeriye bırakmanızı söyler. Problem şu ki, pizzayı masaya bıraktığınız anda sizi karşılamaya hiç kimsenin gelmemesi ile birlikte, tüm ışıklar da söner.

Bu noktadan sonra, evin içinde sadece bir mumun aydınlattığı yolda karanlıkta gezinmek zorunda kalacaksınız. Ön kapı şimdi kilitlidir böylece çıkış için başka bir yol bulmalısınız... ki bu da kolay olmayacaktır.

Bir kereden fazla, evin etrafında garip varlıkları farkedeceksiniz. Bazen hızlıca döndüğünüzde birşey göreceksiniz. Bir dahaki seferde, başka farklı şeyler...göreceksiniz.

Pizza Delivery yaklaşık yarım saat süren terörle dolu küçük bir macera oyunudur fakat, yine de iyi sayıda korku ile bezenmiştir. Buna ek olarak, kahraman, tüm zamanlar boyunca yardımsız kalır ki bu da tansiyonu artırmaya hizmet eder.
Uptodown X